Strona główna » Płatności i wysyłki

Płatności i wysyłki

Formy płatności w sklepie BAZAZOO

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE (ZA POBRANIEM) - 
Wybierając w naszym sklepie taką formę płatności, za zamówioną paczkę zapłacisz gotówką przy odbiorze. Aby odbiór paczki nastąpił szybko i sprawnie warto mieć “wyliczoną kwotę” za paczkę. Niestety nie wszyscy kurierzy posiadają terminale płatnicze co uniemożliwia płatności kartami.

PRZELEW BANKOWY -  po złożeniu zamówienia, otrzymasz na adres mailowy maila z numerem rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na naszym koncie, zamówienie zostanie przekazane do magazynu w celu przygotowania wysyłki
 
PAYU / PAYU RATY - przy tej formie płatności wpłaty za zamówienie należy dokonać w trakcie składania zamówienia. Po jego złożeniu i dokonaniu płatności otrzymasz potwierdzenie. W momencie potwierdzenia płatności przez PayU zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.
 
PRZELEWY24 - przy tej formie płatności wpłaty za zamówienie należy dokonać w trakcie składania zamówienia. Po jego złożeniu i dokonaniu płatności otrzymasz potwierdzenie. W momencie potwierdzenia płatności przez Przelewy24 zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Czas wysyłki w sklepie BAZAZOO
 
CZAS WYSYŁKI - Zamówione w naszym sklepie internetowym produkty dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich. Staramy się, aby wszystkie zamówienia zostały wysłane zgodnie ze statusem wysyłki umieszczonym przy każdym produkcie - w naszym sklepie standardowo czas wysyłki wynosi 48 godzin. Oznacza to, że zakupione rzeczy wysyłamy do 48 godzin (liczą się dni robocze) od momentu potwierdzenia zamówienia.
 
KOSZTY WYSYŁKI - Każde zamówienie, które przekroczy wartość 149 zł (bez kosztów wysyłki) zostanie wysłane za darmo! Jeśli wartość zamówienia będzie mniejsza niż 149 zł, to zostanie doliczona kwota za wysyłkę TYLKO 16 zł. Proszę zwrócić uwagę, że minimalna wartość zamówienia u nas to 25 zł (bez kosztów przesyłki).

Przejdź do strony głównej