Strona główna » Koszty dostawy i zwroty

Koszty dostawy i zwroty

Zamówione w naszym sklepie internetowym produkty dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich. Staramy się, aby wszystkie zamówienia zostały wysłane zgodnie ze statusem wysyłki umieszczonym przy każdym produkcie - w naszym sklepie standardowo czas wysyłki wynosi 48 godzin. Oznacza to, że zakupione rzeczy wysyłamy do 48 godzin (liczą się dni robocze) od momentu potwierdzenia przez nas zamówienia. W przypadku opóźnienia kontaktujemy się z kupującym. Proszę zwrócić uwagę, że minimalna wartość zamówienia u nas to 25 zł (bez kosztów przesyłki).

Dostawa przesyłek o małych gabarytach (do 30kg) doręczana jest pod drzwi klienta. W przypadku przesyłek cięższych, niestandardowych i paletowych, dostawa doręczana jest pod wskazany adres, ale nie zawiera usługi wniesienia.

KOSZTY WYSYŁKI - POLSKA
Każde zamówienie, które przekroczy wartość 149 zł (bez kosztów wysyłki) zostanie wysłane na terenie Polski za darmo! Jeśli wartość zamówienia będzie mniejsza niż 149 zł, to zostanie doliczona kwota za wysyłkę TYLKO 16 zł. W naszym sklepie znajdują się także produkty wyłączone z darmowej dostawy. Do takich produktów zaliczamy: zestawy akwariowe firmy JUWEL, filtry stawowe BIOKLAR.
 
 
W przypadku wysyłek zagranicznych - jeśli waga produktu przekroczy 30kg to cena za wysyłkę ustalana jest indywidualnie. Cena za wysyłkę akwariów, terrariów i innych produktów szczególnie narażonych na uszkodzenia podczas transportu, także ustalana jest indywidualnie. Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia dokładnych kosztów dostawy.


KOSZTY WYSYŁKI - LITWA
Wysyłka do 30kg - 105 zł (~24 €)KOSZT WYSYŁKI - ESTONIA
Wysyłka do 30kg - 130 zł (~29 €)KOSZT WYSYŁKI - RUMUNIA
Wysyłka do 30kg - 135 zł (~30 €)

BEZPŁATNE ZWROTY:

U nas zwrot towarów do 14 dni bez podania przyczyny jest bezpłatny! Co zrobić, aby uruchomić procedurę bezpłatnego zwrotu?

  • Poinformuj nas o chęci zwrotu - masz na to 14 dni od otrzymania towaru. Możesz to zrobić w dowolny sposób np: telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem formularza odstąpienia od umowy. 

  • Poinformuj nas jak już zapakujesz bezpiecznie produkt. Ustalimy datę odbioru paczki oraz adres pod który wyślemy kuriera. Kurier będzie posiadał wszystkie niezbędne dokumenty odbioru przesyłki.

  • Po odebraniu przez naszego kuriera paczki i dostarczeniu jej do nas, dokonamy zwrotu należności. W tym wypadku prosimy także o przesłanie numeru konta na które dokonamy zwrotu pieniędzy. 


Przejdź do strony głównej

Poradniki

PTASZNIK - czy dla początkującego terrarysty?

Wyświetleń: 612
Autor artykułu: Laura Pinero Valiente

brachypelmie albopilosum
Należę do grona miłośników ciekawostek, dlatego artykuł o tych jakże krwiożerczych bestiach (pająkach) zacznę właśnie od niej. Nazwa ptasznik została przypisana grupie pajęczaków w 1705 roku przez niemiecką biolog. Jak wpadła na tego typu nazwę? Otóż Pani Maria prawdopodobnie na podstawie obserwacji stworzyła rycinę gdzie pająk pożera ptaka. Wydaje się niemożliwe? 
Przeczytaj całość

OBROŻA CZY SZELKI - Co wybrać dla dużego psa?

Wyświetleń: 885
Autor artykułu: Laura Pinero Valiente

PBROŻA CZY SZELKI?
Zdarzyło się Wam kiedyś usłyszeć „pies to ma być pies, a nie jakiś tam szczur”? – bo nam tak, i to wielokrotnie! Ten artykuł jest właśnie dla Was – miłośników olbrzymów. Jeśli interesujecie się największymi z czworonogów z pewnością wiecie, że wśród dużych ras psów istnieje pewien podział. 
Przeczytaj całość

O CO CI CHODZI, KOCIE?

Wyświetleń: 2161
Autor artykułu: Ania F.

O CO CI CHODZI, KOCIE?
W poprzednim tekście miałam przyjemność opisania i zaprezentowania artykułów, dzięki którym możemy zaspokoić fizyczne potrzeby naszych kotów. Wspominaliśmy o kuwetach, żwirkach, pokarmie, drapakach i innych gadżetach ze sfery "użytkowej", jednak nie możemy zapomnieć o kociej sferze psychicznej. Wspaniale jest dać kotu dom, natomiast bardzo ważna jest również dbałość o relację kocio-ludzką..
Przeczytaj całość

KOT W DOMU

Wyświetleń: 966
Autor artykułu: Ania F.

KOT W DOMU
Naukowcy szacują, że w polskich domach żyje około 6 milionów kotów, co stawia je na drugim miejscu pod względem ulubionych zwierząt domowych wśród Polaków.[1] Historia udamawiania kotów sięga tysięcy lat i nic w tym dziwnego - koty dzięki swojemu instynktowi łowieckiemu okazały się doskonałymi współpracownikami, chroniły cenne zapasy zbóż przed gryzoniami.
Przeczytaj całość

KLESZCZE I PCHŁY - obroża sabunol da radę!

Wyświetleń: 824
Autor artykułu: Dawid Zawadzki.
 
SABUNOL NA KLESZCZE I PCHŁY
Gdy chodzi o Twojego pupila - zdrowie jest najważniejsze! Dzisiaj postaramy się przybliżyć temat kleszczy i pcheł, które zagrażają Twojemu czworonożnemu przyjacielowi oraz nam ludziom. Nie będziemy rozpisywali o tym, że kleszcze i pchły mogą przenosić groźne choroby, dolegliwości itp. bo to jest ogólnie znany temat, który poruszany jest na wielu specjalistycznych portalach. Chcemy skupić się na tym jak ochronić nasze psy i koty przed tymi niechcianymi pasożytami.
Przeczytaj całość

JAK ROZPOCZĄĆ SWOJĄ PRZYGODĘ Z AKWARYSTYKĄ?

Wyświetleń: 11429
Autor artykułu: Dawid Zawadzki.
 
AKWARIUM GLOSSY AQUAEL
Zdaje sobie sprawę, że na temat tego czym jest akwarystyka napisano już bardzo wiele. Zdaje sobie również sprawę, że niektórzy z Was, a przede wszystkim Ci bardziej wprawieni w boje po prostu pominą ten artykuł ze względu na informacje, które są wyłącznie dla początkujących. Jednak moje przekonanie o tym, iż początkujący akwaryści potrzebują wskazówek od osób bardziej doświadczonych utwierdziła mnie w przekonaniu, że napisanie tego artykułu jest potrzebne.
Przeczytaj całość
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu