COMFY

Comfy to marka należąca do polskiej firmy AQUAEL. Comfy to doskonałej jakości akcesoria dedykowane dla psów i kotów, które sprawią, że każdy dzień Twojego czworonoga będzie upływał w komforcie i luksusie. Wyroby marki Comfy są wykonywane z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają długotrwałą eksploatację bez śladów zniszczenia czy zużycia. Produkty Comfy są odporne na działanie psich zębów i kocich pazurków. Wiele z nich, tak jak legowiska, budki i torby można wielokrotnie prać. Produkty Comfy wykonano zgodnie z wysokimi standardami bezpieczeństwa. Do ich produkcji wykorzystujemy naturalne materiały, przyjazne zarówno dla zwierzaka jak mi dla jego właściciela.

Marka Comfy obejmuje:

Pokarmy Comfy APPETIT dla psów
Comfy APPETIT to gwarancja prawidłowej i dobrze zbilansowanej diety. Linia Comfy APPETIT obejmuje karmy i przysmaki produkowane wyłącznie z naturalnych, przyjaznych dla psów składników, co sprawia, że pokarmy i przysmaki Comfy APPETIT są chętnie zjadane nawet przez najbardziej wybredne psy.

LEGOWISKA I MATERACE
W ofercie Comfy znajduje się bogata gama legowisk i materacy wykonanych z naturalnych, przyjaznych dla skóry naszych zwierząt komponentów takich jak wiklina i bawełna. Są dostępne w szerokiej gamie kolorów, wzorów i rozmiarów dzięki czemu łatwo dobrać model odpowiedni dla każdej rasy i do każdego wnętrza.

ZABAWA I SPACERY
Comfy to również różnorodne drapaki dla kotów – od najprostszych po najbardziej rozbudowane, przeznaczone dla szczególnie wymagających mruczących akrobatów. COMFY dba również o komfort naszych czworonożnych przyjaciół podczas spacerów. Oferuje bardzo szeroką gamę smyczy, obroży i szelek, zarówno typowo użytkowych, jak i wyjątkowo ozdobnych dedykowanych dla prawdziwych psich i kocich arystokratów. COMFY oferuje również wysokiej jakości zabawki i gryzaki, które angażują i pobudzają zwierzęta do aktywności i zabawy.

HIGIENA
Oferta żwirków Comfy obejmuje pełen asortyment wysokiej jakości żwirków drewnianych, bentonitowych oraz silikonowych, które posiadają wymagane atesty bezpieczeństwa. Żwirki COMFY bez obaw można stosować w kuwetach przeznaczonych dla małych kociąt. Comfy pomaga też w utrzymaniu zwierzęcia w zdrowiu i dobrej kondycji – w ofercie marki są przybory kosmetyczne.

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO
Linia toreb transportowych Comfy umożliwia bezpieczne i eleganckie podróże z czworonogiem. Zapewniają niezbędny komfort zarówno właścicielowi jak i pupilowi.